Bokhyllor
2017-03-07
445344
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLOR, 2 st., 1940-tal, 2 löstagbara hyllplan, teak, höjd ca 88, längd 105 samt djup 27 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.