Gunnar Persson
2017-03-05
445294
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR PERSSON (1908-1975): Stilleben, signerad och daterad Gunnar Persson -63, olja på duk, 37x68 cm