Ljuskrona mässing
2017-03-05
445271
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, mässing, 2000-tal, med 8 glödlampshållare, diameter ca 80 cm
Minimalt slitage