Trumpetvas koppar Kina
2017-03-06
445255
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRUMPETVAS, koppar, Kina, 1800-talets slut, reliefdekor av drake samt lövslingor, höjd ca 44 cm
Stötskador, ojämn botten, slitage, mindre bristningar