Joakim Allgulander färglitografi
2017-03-04
445241
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): White spot, signerad Joakim Allgulander, numrerad 159/210, litografi, ca 36x30 cm