Vägglampor
2017-03-04
445230
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-tal, mässing och förgylld metall, glaskupor, längd ca 37 cm
Omarbetade