Kamferkista
2017-03-04
445162
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal, reliefdekor av blommor och figurer, höjd ca 60 102x50 cm
Slitage, stötmärken, dekorskador