Peter Adolf Persson oljemålning
2017-03-06
445138
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): Sjölandskap, signerad P. A Persson, olja på duk, 46x70 cm