Orientmatta
2017-03-04
445126
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, ull på ullvarp, ca 140x117 cm
Slitage, mindre skador, skadaor/spår av malangrepp