Skål silver 1950-tal
2017-03-12
445121
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, silver, stämplad C. G. Hallberg, Stockholm 1950, rund, räfflad fotring, diameter 22 cm, höjd 7 cm, vikt ca 477 g
Botten med gåvoinskription