Appliquer 1800-talets första hälft
2017-03-08
445050
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
APPLIQUER, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, brännförgylld brons, dekor av svanhuvuden, höjd 15,5, bredd 28, djup 22 cm
Smärre slitage, ena med mindre lagning, borrade för el