Bojan med lock 1700-tal
2017-03-04
445043
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN med lock, porslin, Kina, (Qianlong 1736-95), dekor i emaljfärger av blommor, höjd ca 24 cm
Omfattande lagningar