Frans Wilhelm Odelmark Alhambra
2017-03-04
445038
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Palatsinteriör - Alhambra, signerad F. W. Odelmark, olja på duk, 96x69 cm.
Dukhål/skador