Marc Chagall
2017-03-04
444980
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARC CHAGALL (1887-1985): "Sara et les anges´´, osignerad, färglitografi, ca 35x26 cm
LITTERATUR: Mourlot 240