Tuschlavering
2017-03-03
444955
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TUSCHLAVERING (1700-tal): Arkaiskt landskap, signerad P Rey 177(0), ca 27,5x44,5 cm