Fåtöljer skinn
2017-03-04
444938
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, brunt skinn, textilklädd sittplymå, 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 42 cm
Omfattande slitage, fläckar och skador