Oidentifierad konstnär olja
2017-03-04
444933
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Landskap med figur, otydligt signerad och daterad, olja på pannå, 65x92 cm
Smärre krackeleringar