Saltkar silver
2017-03-03
444881
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR, omkring 1900, silver, i form av bock dragandes vagn med putti, invändig förgyllning, höjd 7,5, längd 14 cm
Vagn med tennlagning