Anders Palmér färglitografi
2017-03-03
444862
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Stadsmotiv, signerad Palmér 49/99, färglitografi, 76x57 cm