Ann Edholm
2017-03-16
444851
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANN EDHOLM (född 1953): Utan titel, signerad och daterad Ann Edholm -89, litografi, 43x32 cm