Golvlampor kromade
2017-03-04
444814
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, vita veckade lampskärmar, höj- och sänkbara
Smärre skador