Golvlampor Bergboms
2017-03-04
444813
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGBOMS, golvlampa, 1980-tal, vitlackerad, höjd ca 126 cm
Smärre ytskador