Ringar halsband sterlingsilver
2017-03-03
444807
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RINGAR, 3 st., ametist, rosenkvarts samt bergkristall med rutilier, ringstorlekar ca 16 och 18 mm, ARMBAND, flätat läder, HALSBAND, HÄNGEN, sterlingsilver, kvartsstenar, bl a SNÖ, U, its´you, Kamelo
Hängen med nagg, sprickor och skador