Ljuskrona
2017-03-03
444697
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, sarg i mässing, behängd med prismor, invändigt elektrifierad, höjd ca 40 cm, diameter ca 37 cm
Några prismor saknas, någon med nagg