Kandelabrar 1800-talets slut
2017-03-04
444691
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, för 5 ljus, förgylld metall, stomme i rödglaserad keramik, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 45 cm
En lagad stomme, skadad prisma