Bumling golvlampa
2017-03-04
444689
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALTEJÉ LYKTAN, "Bumling", golvlampa, 1970-tal, höjd ca 126 cm
brunlackerad fot, skärm i vit plast, höjd ca 126 cm
Bruksslitage