Ljusstakar 1 par silver
2017-03-07
444650
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAF MÖLLENBORG, ljusstakar, 1 par, silver, dekor av rocailler samt blommor, lösa manschetter, höjd ca 9 cm, Stockholm 1800-talets mitt, vikt ca 258 g
Bruksslitage, repor