Anita Fröding olejmålning
2017-03-03
444641
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Regatta Hissade Segel", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad