Armring brosch äldre granater
2017-03-03
444595
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMRING, BROSCH med hängande del, oädel metall, äldre granater, 1800-talets senare del, säkerhetskedja, ej öppningsbar, tidstypiskt etui för armring medföljer
Tennlödningar, etui med slitage