Oljeskiss 1700-tal
2017-03-03
444491
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLJESKISS (1700-tal): Teligiös scen, olja på duk, 22x16 cm
Smärre färgbortfall