Oljemålning
2017-03-06
444482
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Mansporträtt, otydligt signerad, olja på papp-panå, höjd 36x26 cm