Oskar Bergman akvarell
2017-03-06
444458
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Vinterlandskap, signerad och daterad 1922-23, blyerts, 17x26 cm