Golvlampa 1900-tal
2017-03-06
444438
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing och teak, höjd inklusive skärm ca 165 cm