Meissen kaffekoppar
2017-03-02
444418
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MEISSEN, 10 kaffekoppar med fat, porslin, 1900-tal, lökmönster, kopparnas höjd ca 6,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.