Madeleine Pyk färglitografir
2017-03-03
444384
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Praktik Stängd" och "Have a banana", signerade och numrerad, färglitografier, 52x32 cm