Angelica Wiik färglitografi
2017-03-03
444344
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Hjärter dam", signerad Angelica Wiik, 197/290, färglitografi med glitter, ca 61x39 cm