Karl Mårtens färglitografii
2017-03-03
444343
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Pilgrimsfalk, signerad Karl Mårtens, numrerad 59/290, färglitografi, bladmått 61x42 cm