Lena Linderholm färglitografi
2017-03-03
444337
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENA LINDERHOLM (född 1947): Komposition med blommor, signerad Lena Linderholm, EA-upplaga, bladstorlek ca 58x64 cm