Bertil Warnolf färglitografi
2017-03-12
444311
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL WARNOLF (född 1950): Äggaklocka, färglitografi, signerad Warnolf -86, numrerad 18/150, bildmått ca 50x80 cm