Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-03-03
444193
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Å med fördäming, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 17x27 cm