Hublot Big Bang armbandsur 18K roséguld

Klubbat för:

94 000 SEK

Utropspris

120 000 SEK

HUBLOT, Genève, Big Bang, Tutti Frutti, armbandsur, 18K roséguld, ca 2010, safirglas, automatiskt urverk, kronograf, datum, glasring bestatt med 48 rosa safirer, glasbaksida, viklås i 18K, originalband, glasbaksida, calibernr. HUB4300 (ETA 2894-2), verknr. 08414, serienr. 801219, refnr. 341.PP2010.1933, boettnr. 341, diameter 41 mm

Box, stämplat cert 2010, instruktionsbok samt ytterbox medföljer.

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre slitage.

444163

2017-03-27