Emil Näsvall konstmassa
2017-03-02
444158
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EMIL NÄSVALL (1908-1965): Man med räv, signerad och daterad E Näsvall 1952, 56/60, konstmassa, höjd ca 41 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs Slott
Smärre skador