Orientmatta
2017-03-10
444151
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, bönenisch, ull på bomullsvarp, ca 170x120 cm
Slitage, mindre skador