Golvlampa 1950-tal
2017-03-04
444145
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, med 3 ljusarmar, 1900-talets mitt, höjd 112 cm
Ej funktionstestad