Oridentifierad konstnär oljemålning
2017-03-18
444143
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med kvinnofigur, olja på duk, ca 73x46 cm
Ram med skador