Flintlåspistol
2017-03-06
444126
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FLINTSNAPPLÅSPISTOL, 1800-tal, delvis äldre och nyare delar, stock med inläggningar av pärlemor samt metalltråd, längd ca 43 cm
Slitage, kompletterad