Joan Miro färglitografi
2017-03-01
444085
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, ur "Derrière le Mirroir", osignerad, färglitografi, Mourlot 379, ca 37x27 cm