Yrjö Edelmann färglitografi
2017-03-01
444063
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelmann, 99/150, färglitografi, bladmått ca 44x64 cm, oramad