Yrjö Edelmann färglitografi
2017-03-01
444061
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, 153/250, färlitografi, bladmått ca 82x60 cm, oramad