Peter Dahl färglitografi
2017-03-01
444060
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Discodans", signerad Peter Dahl, 244/300, färglitografi, bladmått ca 91x64 cm